Projekt s podjetnico

Lini lahko pomagate tudi z nakupom prečudovitih ročno izdelanih umetnij, izpod čarobnih rok ga. Alenke Nemnič, Slovenke, ki sta jo pot in življenje zanesla v sosednjo Avstrijo.
 
Prijazna mlada podjetnica, ki iz papirja izdeluje čudeže v origami in quilling tehniki, se je odločila, da bo 10% od prodaje posameznega izdelka namenila naši mali borki Lini za njene nujno terapije.
 
Izdelki, ki vzamejo dih, so lahko lepo darilo v prihajajočem veselem decembru ali prekrasna popestritev novoletne smrečice. Več o podjetnici, njenih izdelkih in načinu nakupa najdete na spletni strani Alioness’ Art: https://alioness-art.weebly.com/available.html?fbclid=IwAR2VwnZocwfzfhDfaNWxswaZrkqnG963achsMf6X5YeUIqSODXLXadJAfjA
 
ali